ispanyolca kursu istanbul

Sitemizde ispanyolca egitimi veren Türkiyedeki butun kursların tanıtımını bulabilir. İspanyolca kurslarıyla alakalı detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Dünyadaki en çok konuşulan 2. dil olarak bilinen ispanyolca Dünya dilleri arasinda ingilizceden sonra gelmektedir.

ispanyolca kursu istanbul

İspanyolca dil kursları istanbulun pek cok ilçesinde yer almaktadır. Daha çok İstanbulun popüler ilçeleri olan, Bakırköy, Ataşehir, Ataköy, Taksim ve Beşiktaş’ta hizmet vermektedir. Ankara İzmir bursa vb kalabalık kitlelerin yer aldığı şehirlerimizde ispanyolca dil kursları yoğunluktadır. İspanyolca konuşabilen 470 milyon ile 500 milyon arasında insanın olduğu tahmin edilmektedir. İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir.

Sitemizi açma nedenlerimizden biri olan. İspanyolca kurslarının tanıtımını yapmak ve kurslara katılmış, memnun kalmış yada kalmamış arkadaşların düşüncelerini paylaşmasını amaçlayarak kurduk. Çok yakında sitemizin sağ menüsünde başlatacağımız anketi inceleyerek, kurslara katılmak isteyen arkadaşlar bu anket sayesinde fikir sahibi olacaklar. Dil ve kurs seçimleri konusunda karar vermeleri kolaylaşacaktır.

İspanyolca dil kursları ülkemizde de önemli açıda gelismekte olup, Türkiyenin bir çok ilinde hizmet vermekte olan kursların sayısın artması dısında eğitim konusundaki hizmet kaliteside büyük yukseliş göstermistir.

Not: Anket Sağ Bölüme Eklenmiştir.